reklama

Tip na akci: Víkend plný sportu, zábavy a festivalové pohody podruhé v OUTLET ARENA MORAVIA

reklama

Prázdniny jsou v plném proudu a v OUTLET ARENA MORAVIA si o víkendu 27. – 28. července připravili neobyčejný program plný sportu, zábavy a festivalové atmosféry, doplněný o speciální slevy až 80 %.  Celé léto se v OUTLET ARENA MORAVIA nese na vlně sportu pod názvem „Hýbej zadkem“ a tento víkend navíc s doprovodným herním programem pro děti ve spolupráci s neziskovou organizací Hravý klaun.

Tentokrát podruhé se poslední červencový víkend promění OAM v menší příměstský tábor s 10 herními stanovišti pro děti, během kterých si děti zasportují a zasoutěží o zajímavé ceny. Děti a dospělí si díky neziskové organizace Hravý klaun zahrají vodní fotbal, protože fotbálek na suchu to není ono a voda k létu a prázdninám neodmyslitelně patří. Dále pak si zaskákají přes překážky, zažijí „výlov rybníku“, zastřílejí z vodní pistole, luku a praku anebo se zúčastní dovednostních aktivit a různých workshopů. O zábavu a vylomeniny nebude nouze. Přijďte  a užijte si sportovní víkend s námi v OAM.

Letos se OAM stala partnerem hned několika hudebních festivalů a nejbližším je ŠTĚRKOVNA OPEN MUSIC 2019, který se koná 25. – 27. července.  V rámci partnerství připravila OAM pro účastníky festivalu s platnou festivalovou páskou dodatečné extra slevy nejen na oblečení, ale také do jídelní zóny a pravidelné svozové autobusy, které budou vyjíždět každou hodinu zcela zdarma z areálu hlučínské štěrkovny. Veškeré podrobnosti naleznete na webu a sociálních sítích OAM anebo v místě konání festivalů u hostesek OAM. 

Zkrátka nepřijdou ani zákazníci, kteří nejsou účastníky festivalů. Po celé léto jsou v OAM připraveny speciální outletové výprodeje se slevou až neuvěřitelných 80 %. V pohodové prázdninové atmosféře OAM nakoupíte z široké nabídky od více než 50 renomovaných značek značkovou módu, elektroniku a doplňky do domácnosti. V OAM se na vás těšíme každý den od 10 do 20 hodiny.

Připravované akce v OUTLET ARENA MORAVIA

25. 7. – 27. 7.   Festival ŠTĚRKOVNA OPEN MUSIC 2019, zajištěny svozové autobusy z areálu festivalu do OAM zdarma

8. 8 – 9. 8.        Festival LétoFest Ostrava, zajištěny svozové autobusy z areálu festivalu do OAM zdarma

24. 8. – 25. 8.    Stanoviště Hravého klauna a doprovodné aktivity, soutěže pro děti i dospělé. Worhshop parkour a vystoupení parkouristů s týmem Improve Yourself a proškolenými trenéry, kteří rádi pomohou všem, co mají o tento druh sportu zájem www.improve-yourself.cz

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama