reklama

Vilhelmová, Faltýnová a Pártlová jdou na plastiku?

reklama

Jedna z nejkrásnějších hereček Tatiana Vilhelmová (35 let) zavítala na vyhlášenou pražskou kliniku Laser Plastic. Každá žena chce být krásnější a je důležité vědět, jaké správné kroky pomohou být krásná a udržet si mladistvý vzhled pleti.

Jedním z efektivních řešení je výplňový materiál čisté kyseliny hyaluronové Princess. Kyselina hyaluronová je látka tělu vlastní, takže nehrozí vznik nežádoucích vedlejších účinků. Aplikuje se injekčně. „Kyselinu hyaluronovou používám zatím jako gel kolem očí a zajímám se i o další procedury. Až mé pleti nebudou stačit jen krémíčky, tak přivítám nějaké to „pigárko“. Beru to jako běžnou součást. Je to přirozená věc. Když je potřeba, taky si necháte řezat mandle a neřešíte to,“ směje se půvabná herečka Tatiana Vilhelmová, jež má k celé věci naprosto zdravý a pohodový přístup. Tatiana žije s o sedm let mladším partnerem Vojtou Dykem (28 let), idolem všech dívčích srdcí. Mají spolu téměř ročního chlapečka Aloise. V květnu budou slavit první narozeniny. Tatiana má postavičku jako lusk a přitom je již po třetí matkou. Jedním z jejích tajemství úspěchu je šťastná rodina a láska.

Jak to zvládnout?

Jak zastavit stárnutí pleti zajímalo také oblíbenou českou modelku a přítelkyni Leoše Mareše Petru Faltýnovou (36 let), pro niž je vzhled její trademark. Konkurence v prostředí, ve kterém se Petra pohybuje, je obrovská. Petra má ale dar, že je od přírody velmi dobře vybavená skvělou postavou. S jejím udržením se moc nenadře. „Hlídám si, co jím a jsem neustále v pohybu. To se odráží i v mé pleti. Důležité je hydratovat a sem tam nějaká ta injekce kyseliny hyaluronové, proč ne?“ říká Petra Faltýnová, která se na klinice předvedla v novém účesu. „Každý se mě ptá, jestli mám paruku. Nemám. Mám ráda změnu.“ Ofina a vyžehlené vlasy jí sluší a Petra vypadá sexy ještě víc než kdy předtím. Leckterou modelku mladší i o deset let sbalí hravě do kapsy. Petra Faltýnová se právem řadí mezi nejkrásnější české modelky. „Ačkoliv mi pohled na injekce není zrovna příjemný, rozhodně se tomu nebráním. Není nic špatného na tom o sebe pečovat, a když je potřeba, tak tomu pomoci odborným zásahem,“ dodává půvabná tmavovláska.

 

 

 

 

I blonďatá sexy zpěvačka Martina Pártlová (35 let) touží být věčně mladá. „Ucházím se o roli loupežnice v novém muzikálu. Tak chci vypadat co nejlépe.“, říká Martina Pártlová na konzultaci s MUDr. Kulíkovou a řeší, jaké jsou možnosti udržet pleť svěží a mladistvou.

„Tohle je přirozenější řešení než botox, takže injekčním výplním se nebráním. Zajímá mě, jaké jsou možnosti, tak jsem zavítala na odbornou konzultaci.“, směje se Martina Pártlová. „Kterou ženu po třicítce by to nezajímalo?“

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama