reklama

Vítek Ježek vystoupí v centru Chodov se svou vizí kola do ulic, kola pro všechny

reklama

Centrum Chodov představí v cyklu svých motivačních přednášek Unexpected Talks dalšího významného hosta. Již šestým řečníkem v řadě bude Vítek Ježek, jenž je průkopníkem sdílené ekonomiky a zakladatelem úspěšného start-upu Rekola. Jeden z členů prestižního žebříčku 30 pod 30 magazínu Forbes na podium vystoupí 25. července.

Vítek Ježek započal svoji kariéru jako podnikatel v technologické sféře v roce 2010, a to jako spoluzakladatel designového a technologického studia s názvem Clevis, v současnosti manGoweb. Právě zkušenosti s mobilními aplikacemi, které získal v této společnosti, umožnily úspěšnou realizaci jeho vize „kola do ulic, kola pro všechny“ a vznik start-upu Rekola. Hlavním rozdílem tohoto bikesharingového systému od jiných je absence fixních stanic. Ikonická růžová kola jsou volně rozmístěna po městech a uzamčena šestimístným kódem. Pro jejich použití si stačí pouze stáhnout příslušnou aplikaci a zvolit tarif.

Entusiastický Vítek Ježek se s publikem podělí o svůj příběh a zkušenosti. V průběhu přednášky také velmi rád zodpoví dotazy z řad posluchačů. Akce se uskuteční jako obvykle poslední úterý v měsíci od 18:00 hodin. V případě příznivého počasí se návštěvníci mohou těšit na prosluněnou atmosféru letního Beach Baru na střeše Centra Chodov.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama