reklama

Vyhrajte den s hvězdami nového českého filmu Bezva ženská na krku a podívejte se filmařům pod pokličku

reklama

Sníte o kariéře herce nebo o setkání s velikány české kinematografie? Přáli byste si být součástí natáčení nového českého filmu s názvem Bezva ženská na krku? Cinema City vám přináší exkluzivně jedinečnou možnost splnit si tento sen!

Ve hře je možnost účastnit se celého natáčecího dne a podívat se tak filmařům přímo pod pokličku! Co pro to udělat? Je to jednoduché, stačí se jen účastnit soutěže na Facebooku Cinema City ČR a váš den po boku filmových hvězd může začít!

Soutěžte s Cinema City a zažijte pravý natáčecí den! Budete přímo na place, potkáte se s herci, uvidíte, jak funguje veškerá technika používaná k natáčení a mnoho dalšího! Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a zjistěte, jak se točí film na vlastní kůži. Tvůrci snímků Ženy v pokušení a Muži v naději právě natáčejí svoji novou komedii BEZVA ŽENSKÁ NA KRKU s Ondřejem Vetchým a Petrou Hřebíčkovou v hlavních rolích a vy můžete být díky Cinema City při tom! Soutěžte na webu a Facebooku Cinema City a tři z vás získají možnost se s doprovodem podívat přímo na natáčení. Soutěž trvá do 22. června 2016 a výherci budou vyhlášeni v ten samý den na Facebooku Cinema City ČR.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama