reklama

Zlobivé dítě? Pouhý pojem. Přijďte si poslechnout přednášku Mili Pažické, ať víte, jak s dětmi správně pracovat!

reklama

Záchvaty vzteku či období vzdoru. Téma, které zaměstnává většinu rodičů. Lze vlastně řešit podobné situace s respektem a jde jim třeba předcházet? Mohu místo toho naučit dítě spíše spolupracovat a hledat řešení? I když každé dítě i rodina je jiná a situace mohou být rozdílné, mají svá řešení.

Malé dítě nemá moc možností, s ohledem na svůj vývoj, jak se vyjádřit a křik je často prvotní reakcí, jak dát okolí najevo svůj postoj. Dítě se teprve učí jak určité situace zvládat a své pocity vyjadřovat. Naše zpětná reakce mu předává důležitou zpětnou vazbu. Je potřeba si uvědomit, na jak velké, složité a dobrodružné cestě v budování své osobnosti a sama sebe se dítě nachází.  Pokud pochopíme vývojová stádia dítěte, jeho vnitřní tlak v budování svého ega a budeme jednat v souladu s touto potřebou, bude to vítězná situace pro obě strany. Jaké možnosti jako rodiče máme, jak umožnit dítěti se rozvíjet na základě jeho vlastních potřeb a přitom vstřebávat naše sociální a kulturní normy se můžete dozvědět na přednášce o rozvoji samostatnosti a vývoji dítěte, kterou pořádá Miracle childhood v sobotu 16. května 2015.

Mimořádně zajímavá přednáška pro všechny, kteří se chtějí dovědět více o rozvoji samostatnosti a vývoji dítěte  v raném věku, jež formují osobnost jedince. Tématem přednášky dále bude, jak nastavit hranice a umožnit dětem svobodný pohyb, jak s dětmi správně komunikovat a naučit je spolupráci, jak důležitou roli hraje otec, jak řešit záchvaty vzteku, úklid a další. Přednáší AMI diplomovaný Montessori pedagog 0 – 3 Mili Pažická.Součástí přednášky bude reálná ukázka části funkční třídy pro batolata Marché Montessori a možnost nákupu didaktických materiálů od Montessori hračky.

Celodenní přednáška proběhne v sobotu 16. května 2015 v prostorech Autoklubu ČR, Opletalova 1337 / 29, Praha 1 od 9:00. Předpokládaný konec je v 17:00 hodin.

Přednáška má omezenou kapacitu a z tohoto důvodu je nutné se registrovat na emailové adrese: marche-montessori@marche.cz.

Cena celodenní přednášky je 600 Kč / osoba.

Organizátor:

Miracle childhood ve spolupráci s Marché Montessori – www.miraclechildhood.cz, www.marche.cz

Kontaktní osoba: Petra Šlencová Bílská, tel.: 608441344

Partneři akce:

Montessori hračky – www.montessorihracky.cz

Strollering – www.strollering.cz

MarkDistri – www.markdistri.cz ( Baby Sebamed, Sebamed, Bi-Oil )

Šátkománie – www.satkomanie.cz

Nonsolonero – www.nonsolonero.cz

Montessori doma – www.montessoridoma.cz

Logoservis – www.logoservis.cz

Mediální partner:

First style magazine – www.firstsyle.cz

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama