reklama

Zprávařky vytáhly své protějšky na „jídlo ulice“

reklama

Je tu květěn, lásky čas a bylo to znát i na slavnostnostním otevření restaurace Spicymama a cukrárny Sweetmama na Chodově, které přilákalo hned čtyři prima páry. Moderátorka Zpráv FTV Prima Gabriela Lašková dorazila s manželem Filipem Laškem, reportérka Andrea Košťálová s přítelem Martinem Antony, kolegyně z Odpoledních zpráv Sandra Parmová a Monika Leová vyrazily se svými snoubenci Pavlem Pospíšilem a Martinem Košínem.

Akci si mimo jiné nenechala ujít také úřadující Česká Miss Andrea Bezděková a herec Tomáš Materna s přítelkyní. Šéfkurař Daniel Král a jeho tým připravil pro hosty slavnostního otevření skvělé menu – nechyběla vietnamské polévka phở, hamburger s bůčkem, krevetová polévka ani jarní závitky v netradiční verzi s trhaným vepřovým masem, které se staly naprostým hitem. Sandra Parmová a Monika Leová si samy balení jarních závitků vyzkoušely. Holkám to šlo od ruky a pro Sandru byly závitky naprostými favority večera: „Na vietnamské závitky chodím často, tyhle byly jiné a skvělé! Těším se, až si je udělám i doma!“

Zato Gabriela Lašková se s radostí pustila do bubble wafflí. „Strašně jsem se těšila až je ochutnám. Instagram je plný fotek bubble wafflí, jsem moc ráda, že to dorazilo i k nám.“ Navíc Monika Leová prozradila, že by si jednou chtěla otevřít vlastní kavárnu. Tak je jen otázka času než ji ve Sweetmamě potkáte. Mimo jiné se totiž stala i díky rodinným vazbám patronkou projektu. „Ráda bych sem nastoupila třeba na brigádu. Chtěla bych nasbírat zkušenosti pro vlastní podnik. Jelikož jsou sestřenka a její manžel jedni z vlastníků, doufám, že nebudu muset dělat přijímací pohovor,“ žertovala Monika.

 

Restaurace Spicymama a cukrárna Sweetmama se nachází v nové části obchodního centra na Chodově na více než 200m2 a 120 místy k sezení. Hned vedle sebe se tak nachází to nejlepší z celosvětové Street Food a sladké kuchyně!

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama